نت بوک صفحه لمسی اپل و بازار داغ شایعات

apple-netbook_narenji_ir.jpg

مدتی است که شایعاتی در خصوص ارائه نت بوک توسط شرکت اپل شنیده می شود و هر روز جزئیات بیشتری از این محصول فاش می گردد. البته ممکن است این نت بوک هم به سرنوشت بسیاری از محصولات دیگر که فقط در حد شایعه و در مرحله امکان سنجی باقی ماندند دچار شود، اما شاید این شایعات اینقدر جذاب و دوست داشتنی باشند که ارزش پیگیری و رویا پردازی را داشته باشند.

 

طبق جدیدترین شنیده ها قرار است که نت بوک چند لمسی اپل در سه ماهه سوم سال به شکل رسمی معرفی و ارائه شود. این اطلاعات از شرکت تایوانی وینتک که قرار است تعدادی پنل لمسی را برای یکی از ابزارهای! اپل تولید کند به بیرون درز کرده است. همچنین شنیده می شود قرار است که شرکت کوانتا کامپیوتر تولید این نت بوک را بر عهده داشته باشد.

 

با توجه به اخباری هم که توسط پایگاه خبری داو جونز منتشر شده است، به نظر می رسد تولید این نت بوک قطعی باشد. خب همه داستان ها به یک جا ختم می شوند: اپل تصمیم دارد یک نت بوک با صفحه چند لمسی در نیمه دوم سال ارائه کند که قرار است صفحه نمایشی با ابعاد 9.7 تا 10 اینچ داشته باشد. علی رغم همه این حرف ها هنوز جوابی برای سوالات اصلی در مورد این محصول در دست نیست؛ مشخصات فنی آن چه هستند؟ با چه قیمتی قرار است ارائه شود؟ و ...

 

فکر نکنم کسی از اپل توقع یک نت بوک با استانداردهای مورد قبول صنایع آی تی را داشته باشد. مطمئنا قرار نیست که یک آسوس یا ام اس آی دیگر با قابلیت صفحه لمسی ببینیم. پس منتظر شگفتی بعدی اپل می مانیم.

/ 1 نظر / 50 بازدید
ارام

سلام ممنون از اطلاعات درج شده.خسته نباشید امیدوارم بتونیم همراه خوبی واسه دیدارهای بعدی باشیم البته اگه دستنوشته هام مورد قبول بود. بهرحال خوشحال میشم از اومدنتون موفق باشید شب اروم و فردائی زیبا داشته باشی...........[گل]